Právě se nacházíte:

BABYLISS PARIS MĚNÍ IMAGE

BaByliss PARIS představuje novou identitu značky. Vstupuje na český trh a další trhy v regionu EMEA se zcela novou produktovou řadou i obaly. První produkty pro muže z nové řady jsou v ČR dostupné od dubna 2020.

Společnost BaByliss PARIS přináší už desítky let revoluci do segmentu elektrických přístrojů pro péči o vlasy a vousy. Vyrábí pomůcky, které ženy a muži potřebují, aby si mohli vytvořit účesy či zarovnat strniště podle nejnovějších trendů. Fény, žehličky na vlasy, stylery, zastřihovače a konturovací strojky této francouzské značky jsou důkazem, že upravit vlasy a vousy módním způsobem je možné i s běžně dostupnými domácími přístroji.

Koncepce nové identity značky podtrhuje a zdůrazňuje její renomé v módním průmyslu svěžími lifestylovými obaly uplatněnými napříč celou novou produktovou řadou.  Vychází totiž ze srdce, stejně jako zájem o vzhled a krásu. Designy orientované na módu v nápadných metalických odstínech mají podpořit modernější prezentaci brandu a podpořit rozpoznatelnost značky v očích zákazníků. Přitom zůstává vysoký důraz na technologickou kvalitu.

Lukáš Toula, produktový manažer značky BaByliss PARIS ze společnosti FAST ČR, vysvětluje: „Chceme docílit toho, aby značka měla s novým designem snadno čitelné postavení. Proto přicházíme s obměnou sortimentu zaměřenou na tvar, barvu, povrchovou úpravu a samozřejmě i klíčové vlastnosti výrobků.“  Uvedené změny se odráží v samotných produktech, jejich obalech a technických parametrech. Jak Toula blíže rozvádí: „Jde nám o dokonalou rovnováhu mezi designem, stylem, vlastnostmi výrobku a cenou. Například delší výdrž baterie u vybraných bezdrátových zastřihovačů až 160 min na 1 nabití, to se nám podařilo dosáhnout díky bateriím, které se používají i v automobilovém průmyslu.“

Obměna proběhne ve dvou etapách, z nichž první odstartuje na počátku dubna 2020 a je orientována na pánskou řadu zastřihovačů a v druhé vlně bude představena kompletní dámská řada.

Jako reprezentační produkty z nové éry pánských produktů vybíráme:

Zastřihovač vlasů E990E s noži z japonské oceli s 5 výměnnými hlavicemi, 100 % voděodolný s výdrží baterie až 160 min.
Bezdrátový multifukční zastřihovač MT890E s noži z japonské oceli, 100 % voděodolný s výdrží baterie až na 120 min.
Cord/Cordless beard trimer T890E má japonské ocelové nože, výměnné nástavce a změna velikosti je nastavitelná jednoduše jediným kolečkem již od 0,5 mm.