Bezdrátová sluchátka Sencor SEP 700 – parťáci pro každý den

Novinkou v nabídce značky Sencor jsou bluetooth sluchátka SEP 700 určená na každodenní nošení. S délkou přehrávání až 18 hodin, kvalitním zvukem a pohodlností i při mnohahodinovém nošení hrají za cenu 599 Kč líbivou písničku.

Výbava bluetooth sluchátek SEP 700 splňuje všechny zavedené standardy. Jejich frekvenční rozsah se pohybuje od 20 Hz do 20 kHz s citlivostí (hlasitostí) až 100 dB, což je i více, než je k poslechu hudby doporučeno. Sluchátka jsou vybavena citlivým mikrofonem s citlivostí -38 dB, díky kterému pohodlně vyřešíte své telefonní hovory.

Do plné kapacity se sluchátka SEP 700 pomocí standardního Micro USB kabelu nabijí za dvě hodiny a na jeden nabíjecí cyklus vydrží hrát až 18 hodin. Díky polstrování hlavového mostu a náušníků jsou i při několikahodinovém poslouchání pohodlná a na hlavu nijak netlačí, navíc o nich posluchač díky hmotnosti pouhých 199 g skoro ani neví. Sluchátka se zcela intuitivně ovládají pomocí tří ovládacích tlačítek na spodním lemu pravého náušníku.

Atraktivitu sluchátek SEP 700 výrazně zvyšuje jejich cena, která z nich pod hranicí šesti set korun dělá vhodného kandidáta na první cenu v poměru cena/výkon.

Bezdrátová sluchátka SENCOR SEP 700 jsou dostupná za 499 Kč.