Bílá, barva zimy. Tipy na doplňky do domácnosti

Tipy společnosti Brabantia na doplňky do domácnosti v bílé barvě, které navodí příjemnou zimní atmosféru...  

Chlebník Fall Front Brabantia
Chlebník, který vyniká nejen svým designem, ale také promyšlenou funkčností. Má rovný vršek, který umožňuje jeho další využití, například na umístění dóz. Chléb i pečivo chlebník uchová stále čerstvé díky magnetickému uzavírání. Je odolný a kompaktní, pro otevření není potřeba extra prostor. Je vyroben z antikorozní, vysoce kvalitní nerezové oceli. Zároveň je opatřen tzv. FPP - Fingerprint proof, tedy povrchem odolným proti otiskům prstů. Dále také disponuje vroubkovaným dnem pro správné odvětrávání a plastickou stopkou uvnitř, která tlumí hluk při zavírání. Chlebník je, díky háčkům na zadní straně, možné také zavěsit třeba na zeď.
K dostání na Brabantia-sho p.cz za 1 090 Kč.

Designový odpadkový koš Brabantia BO
Odpadkový koš Bo je ukázkou toho, že i obyčejný koš může být skvělým doplňkem interiéru, který je nejen praktický, ale i elegantní. Díky vyvýšenému tělu na čtyřech nohách je dobře přístupný, a navíc se kolem něj snadno udržuje pořádek. Obsluha koše je také velmi jednoduchá a čistá, otevírá i zavírá se pouhým dotykem. Bo nabízí tři varianty vnitřního provedení s odnímatelnými vědry. Hodí se tak i na tříděný odpad. Koše jsou vyrobeny z vysoce recyklovatelných materiálů (skříňka ze 40 %, vnitřní vědra ze 100 %) a jsou oceněny bronzovým certifikátem Cradle-to-Cradle. 
K dostání od 4 299 Kč v kamenných prodejnách Luis, Homeart, DBK, Love Home a ve vybraných kuchyňských studiích.

Dávkovač mýdla Brabantia
Je otiskuvzdorný a vhodný do vlhkého prostředí (jako je koupelna, WC či kuchyň), protože nekoroduje. Dávkovač můžete použít nejen na mýdlo, ale také na různé tělové krémy či šampony. Výdej i doplňování dávkovače je velmi snadné. Stejně tak oceníte snadnou údržbu, hladký design totiž usnadňuje čištění. Dávkovač má také širokou protiskluzovou základnu, díky které je stabilní i na kluzkém povrchu.  
K dostání na Brabantia-shop.cz za 759 Kč.

Prádelní koš Brabantia 
Nerezový kovový koš v bílé barvě s plastovým víkem, zaujme na první pohled. Menší kusy prádla můžete vhodit rovnou do koše díky speciálnímu otvoru Quick-drop. Vnitřní vak lze snadno vyjmout a přenést, navíc vždy perfektně sedí na koši díky jedinečnému zavírání Velcro. 
K dostání na Brabantia-shop.cz za 1 690 Kč.