Brabantia představuje nové designové věšáky v kolekci LINN LAUNDRY

Designová holandská značka Brabantia představuje novinku, kterou jsou multifunkční věšáky. Ty neplní jen funkci věšáku, němého sluhy či moderní otevřené skříně, ale lze je využít také pro usušení drobného prádla či halenek. Jejich využití je proto jen na vaší fantazii. Brabantia tak vstupuje na trh se zcela novým designovým kouskem, který ve svém portfoliu zatím neměla.

Zorganizujte své prádlo stylově

Nový věšák z kolekce LINN LAUNDRY překvapí svým robustním, a přece vzdušným provedením. Hlavní částí samotné konstrukce je masivní bambusová tyč pro zavěšení ramínek. Dvě boční tyče pak drží celou konstrukci, a zároveň dávají prostor dvěma výškově nastavitelným poličkám, které mohou sloužit jak k sušení prádla, tak pro umístění úložných boxů. Stojan nabízí dvě barevná provedení v metalické šedé a bílé barvě, dále je na výběr ze dvou velikostí.

Doplňky, které nesmí chybět

Bojujete doma s úložnými prostory či nedostatkem místa? Pak by vám k sušáku neměly chybět ani látkové skládací úložné boxy. Ty pojmou až 40 litrů prádla, suchého či mokrého. Díky pevnému rámu lze box nosit i v jedné ruce nebo na boku. A pokud jej nepotřebujete, stačí ho jednoduše složit.

Dalším stylovým doplňkem jsou minimalistická hliníková ramínka s chytrými záhyby pro snadné zavěšení prádla. Ale co je ještě důležitější, jsou vyrobena tak, aby se dala lehce sklopit, takže už nemusíte rozepínat knoflíky u košil nebo složitě roztahovat látku halenek či triček.