Chcete koupit auto? Tak si ho pořiďte na www.autocitydc.cz

Poskytujeme služby, které očekáváte od moderního autobazaru, sledujeme moderní trendy prodeje automobilů a integrujeme nové možnosti financování, pojištění, prověřování vozů atd. do služeb našeho autobazaru. Díky tomu se nám daří budovat stále se rozšiřující síť stálých zákazníků, kteří využívají našich služeb při prodeji a nákupu svých vozů pravidelně.

Čerstvě jsme se stali autorizovaným partnerem firmy CEBIA,s.r.o. - každý zákazník od nás k zakoupenému vozu obdrží certifikát potvrzující právní bezúhonost vozidla, prokáže pravdivost všech údajů,jako rok výroby,výbava,stav km,historie atd..  Díky této službě není koupě vozu v naší firmě žádným rizikem a řadíme se k těm nejtransparentnějším a nejsolidnějším prodejcům v ČR 

 
Kvalifikovaný tým našich prodejců se klientům ochotně věnuje, dokáže vždy najít nejvhodnější řešení koupě i prodeje vozu. Administrativní záležitosti včetně financování a pojištění vozu má na starosti tým business managerů, odborníků na finanční služby, kteří našim klientům ušijí na míru formu financování, která jim bude nejvíce vyhovovat.

Nabízíme vám moderní formy financování, kterými jsou leasing pro právnické osoby a firmy a úvěr na ojeté vozy pro fyzické osoby a firmy.