Právě se nacházíte:

Divadelní Děčín

Vážení příznivci divadla, včera začala druhá část celostátní přehlídky amatérských divadel Divadelní Děčín. Můžeme shlédnout sedm amatérských inscenací a v neděli od desíti ráno inspirační profesionální představení souboru Buchty a loutky Rocky IX.

Úroveň představení je letos opravdu vysoká a tak neváhejte a zkuste vybrat některé představení na našich webových stránkách www.divadlodecin.cz.

Zároveň Vás chceme pozvat na pondělní (16. 5. od 19:00) představení slavné Shakespearovy komedie Večer tříkrálový v podání souboru Jana Hrušínského Divadlo na Jezerce. V hlavních rolích vystoupí Radek Holub, Miluše Šplechtová a Barbora Kodetová.

V úterý 17. 5. v divadle proběhne vernisáž divadelních fotografií Jana Berghauera (pozvánka v příloze), víno na vernisáž věnuje pan Valdemar Grešík. Od 19:00 pak na program vernisáže naváže představení Lásky hra osudná – komedie od bratří Čapků. Představení původně vzniklo pro Vinohradské divadlo, na svůj repertoár inscenaci později převzala agentura HARLEKÝN a ta je v téměř nezměněném obsazení také do Děčína přiváží.

Vážení a milí přátelé, věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete dle svého vkusu a na některý z našich programů dorazíte.

www.decin.cz