DVĚ CESTY K HLADKÉMU ÚČESU

Máte vlnité vlasy, ale potrpíte si na hladký, elegantní účes? Používáním správných stylingových pomocníků ušetříte čas i svoje vlasy.  

Pro uspěchané

Bojujete každé ráno s časem? Ne vždy zůstane čas i na precizní vyrovnávání neposlušných kadeří. Pořiďte si proto vyrovnávací kartáč BaByliss HSB100E, pomocí kterého zvládnete jejich úpravu doslova několika tahy. Na ploše 60 cm2 je rozmístěno 126 speciálních vyhřívaných štětin, které slouží k šetrnému rozčesávání, narovnávání a zároveň ošetření vlasů. Podle jejich stavu si na LCD displeji můžete zvolit vhodnou teplotu 160 °C, pokud jsou jemné, odbarvené nebo narušené, 190 °C pro normální, barvené nebo kudrnaté, případně 200 °C, pokud jsou vaše kadeře husté a kudrnaté. Ochranu proti nepříznivým účinkům tepla zajistí ionizační technologie, díky níž jsou vlasy hladké a hebké.

Doporučená maloobchodní cena je 1590 Kč

Pro důsledné

Žehlička vlasů patří ke standardnímu stylingovému vybavení a její výhodou je skutečnost, že umožňuje dosažení rovného nebo a vlnitého efektu. Modely BaByliss ST480E ve stříbrné a ST481E v bronzové barvě, dosahují bezkonkurenční účinnost při narovnávání i loknování vlasů. Žehlící povrch obou modelů má rozměry 120 x 28 mm, typické pro profesionální žehličky, a je potažen diamantově-keramickou vrstvou, díky čemuž dosahuje požadovaný styling rychleji a bez poškození vlasů. Celkově máte na LED displeji k dispozici až 5 pozic nastavení od 150 °C do 230 °C. K ochraně vlasů přispívá i ionizační generátor, který vytváří záporné ionty dodávající vlasům potřebnou vlhkost a zdravý lesk.

Pro zvýšení komfortu při používání přidal výrobce i odnímatelné silikonové koncovky, díky nimž se se žehličkou manipuluje pohodlněji a hlavně bezpečněji, bez rizika popálení.

Doporučená maloobchodní cena pro vlasové žehličky BaByliss ST480E a ST481E je 3590 Kč.