Klobásky vhodné i pro vegany

Linda McCartney je známá nejen jako manželka „brouka“ Paula McCartneyho, ale také jako průkopnice zodpovědného přístupu ke stravování s ohledem na naši planetu. Její značka se řadí k největším výrobcům vegetariánských a veganských produktů na britském trhu. Všechny produkty jsou bezmasé, ale plné skvělé chuti, kterou oceníte třeba při letním grilování s přáteli.

Pokud omezujete konzumaci masa nebo jste přímo vegetariány či vegany, vyzkoušejte z dílny Lindy McCartney vynikající klobásky. Jsou vyrobené ze sójového proteinu a neobsahují žádné živočišné produkty. K dostání jsou v základní variantě bez příchuti, milovníci výraznější chuti mohou ochutnat klobásky s červenou cibulí a rozmarýnem nebo ty z hrachové bílkoviny s příchutí cibule a šalvěje.

V každém balení najdete šest kusů hluboce zmražených tyčinek, které můžete jednoduše připravit v troubě, na pánvi či grilu. Pokud se rozhodnete pro grilování, stačí tyčinky položit na mřížku a za občasného otáčení grilovat cca 20 minut. Jako přílohu podávejte grilovanou zeleninu nebo zeleninový salát. Klobásky si můžete spolu s dalším nákupem zakoupit na e-shopu Košík.cz.