Městské slavnosti mají svůj speciální portál

Letošní ročník Městských slavností přišel s novinkou speciálního portálu, který je věnovaný pouze slavnostem.

Městské slavnosti, které začínají slavnostním průvodem a ohňostrojem v duchu Pirátů z Karibiku v pátek 13. května, nabídnou obyvatelům města zajímavý třítýdenní program. Na své si přijdou všechny věkové skupiny. Seniory potěší odpoledne na Smetanově nábřeží doprovázené cimbálovkou, mnoho návštěvníků jistě přiláká mezinárodní mistrovství ČR vodních skútrů, nostalgickou atmosféru přiveze historický vlak. Pro lepší orientaci v připraveném programu připravili pořadatelé webové stránky.

Na www.slavnostidecin.cz naleznete podrobný přehled všech akcí, fotogalerii předchozích ročníků, hlasovat zde můžete v anketě účasti na slavnostech. „Chtěli jsme občanům města i přijíždějícím turistům zpřístupnit co nejlepší přehled o jednotlivých akcích, které se budou v rámci Městských slavností konat. Proto jsme vytvořili stránky, které budeme průběžně aktualizovat,“ řekla Hana Cermonová, náměstkyně primátora.

Pro návštěvníky ohňostroje je zde připravena mapka, kde jsou znázorněna nejlepší pozorovací místa. Sportovci si přečtou podrobnosti k adrenalinovým akcím, rodiče najdou ten správný program právě pro svoje děti. „Stránky budou operativně doplňovány texty a fotografiemi tak, aby byly k dispozici vždy ty nejčerstvější informace,“ doplnila Hana Cermonová. Stránky jsou v provozu od začátku dubna.

http://www.mmdecin.cz