Nové kancelářské myši pro každodenní práci

Trust, výrobce praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony, uvádí na trh modely nových kancelářských myší. Ty mají svým uživatelům maximálně zpříjemnit dlouhotrvající práci u počítače. Ergonomické a dobíjecí modely bez nutnosti výměny baterií tak v dlouhodobém horizontu šetří nejen tělo, ale i peněženku.

Ozaa Rechargeable Wireless

Bezdrátová optická myš Ozaa je ergonomicky uzpůsobená pro praváky. V její výbavě je 6 tlačítek s tichým chodem a nezvykle dvě scrollovací kolečka – jedno klasicky shora pro ukazováček a druhé z levé strany pro použití palcem a posunu po obrazovce zleva doprava. Myš umožňuje nastavení jemnosti v rozsahu 800 až 2 400 DPI a je vybavena integrovaným akumulátorem, který lze jednoduše dobít pomocí standardního Micro USB kabelu. Praktický je i ukazatel vybití baterie a tlačítko on/off, pro šetření energie, pokud zrovna nepracujeme.  Dosah bezdrátové myši je 10 m a k počítači se připojuje pomocí USB donglu.

Na českém trhu je myš Ozaa Rechargeable v prodeji za maloobchodní cenu 1 299 Kč ve třech barevných variantách – bílé, černé a zelenkavě modré.

 
FYDA Rechargeable Wireless

Bezdrátová varianta optické myši FYDA je vybavena 6 tlačítky a je vhodná pro praváky. Má ergonomický tvar a je určena pro uživatele, kteří mají rádi větší velikosti myší. Umožňuje nastavení jemnosti v rozsahu 800 až 2 400 DPI a má i klasické scrollovací kolečko. Je vybavena akumulátorem, který lze jednoduše dobít pomocí standardního Micro USB kabelu. Myš má tlačítko on/off na spodní straně. Dosah bezdrátové myši je 10 m a k počítači se připojuje pomocí USB donglu.

Na českém trhu je myš FYDA Wireless v prodeji za maloobchodní cenu 599 Kč v černém provedení.

 
FYDA Wired

Drátová myš FYDA s 6 tlačítky je vhodná pro praváky. Má ergonomický tvar, možné nastavení jemnosti v rozsahu 600 až 5 000 DPI a klasické scrollovací kolečko. K počítači se připojuje pomocí 1,5 m dlouhého USB kabelu.

Na českém trhu je v prodeji za maloobchodní cenu 499 Kč v černém provedení.


ZAYA Rechargeable Wireless

Bezdrátová optická myš ZAYA je uzpůsobená symetricky pro univerzální použití praváků i leváků.

V její výbavě jsou 4 tlačítka a scrollovací kolečko. Myš umožňuje nastavení jemnosti v rozsahu 800 až 1 600 DPI a je vybavena integrovaným akumulátorem, který lze jednoduše dobít pomocí USB-C kabelu, který je součástí balení. Dosah bezdrátové myši je 10 m a k počítači se připojuje pomocí USB donglu. Tlačítko na vypnutí myši On/Off na zadní straně.

Na českém trhu je myš ZAYA Rechargeable v prodeji za maloobchodní cenu 499 Kč v černém, červeném a modrém provedení.