POŘÁDNÁ GRILOVAČKA NEJEN V LÉTĚ

Rádi posloucháte hudbu při vaření nebo jen chcete kvalitní stereo menších rozměrů do vašeho obýváku? Mikrosystémy Sencor SMC 2100B a SMC 4300B jsou ideálními adepty pro váš domov.  

SMC 2100B

Je mikrosystém vybavený prémiovými reproduktory o maximálním výkonu 2x 5 W s pasivními radiátory. Kromě rádia lze hudbu přehrávat přes CDčka, z USB disků či klasického linkového vstupu (3,5mm stereo jack). Možný je i bezdrátový přenos hudby pomocí Bluetooth.

SMC 2100B nabízí mnoho režimů ekvalizéru od vážné hudby až po rock. Všechny vaše kroky a změny můžete sledovat na LED displeji. Součástí balení je i bezdrátový ovladač pro pohodlnější ovládání.

Doporučená maloobchodní cena SMC 2100B 2 490 Kč

SMC 4300B

Je vyšším modelem řady SMC, jeho maximální výkon je 2x 15 W. Díky tomu nabídne kvalitní zvuk, umocňující atmosféru reprodukovaných děl, jakými je vážná hudba nebo rozhlasová dramatizace. Prémiový hliníkový design ho dělá i skvělým doplňkem do vaší domácnosti.

Pro přehrávání hudby nabízí režimy ekvalizéru stejné jaké najdeme u SMC 2100B. Rádio přehrávání je však obohaceno o Radio Data System určený k přenosu doplňkových informací v sítích rádiových vysílačů. Dálkové ovládání také nechybí.

Doporučená maloobchodní cena SMC 4300B 3 490 Kč

Další informace o výrobku najdou zákazníci na stránkách http://www.sencor.cz/produkty.