Právě se nacházíte:

Požár chalupy

18. 9. 2:48 Pět hasičských jednotek - jedna profesionální a čtyři dobrovolné - s devítí cistrenovými automobilovými stříkačkami a dvěma automobilovými žebříky, vyjelo k požáru chalupy v obci Velký Šenov - Janovka, okres Děčín. V domě nikdo nebyl. V době příjezdu jednotek byla požárem zasažena celá stavba. Hasiči odtlačili od hořícího objektu osobní auto. Požár likvidovali několika proudy vně budovy ze země i z výškové techniky lafetovými proudnicemi. 

18. 9. 2:48 Pět hasičských jednotek - jedna profesionální a čtyři dobrovolné - s devítí cistrenovými automobilovými stříkačkami a dvěma automobilovými žebříky, vyjelo k požáru chalupy v obci Velký Šenov - Janovka, okres Děčín. V domě nikdo nebyl.

V době příjezdu jednotek byla požárem zasažena celá stavba. Hasiči odtlačili od hořícího objektu osobní auto. Požár likvidovali několika proudy vně budovy ze země i z výškové techniky lafetovými proudnicemi.
 
Při rozebírání postraní stěny se nečekaně zřítil komín a zasáhl jednoho člena sboru dobrovolných hasičů. Stačil uskočit, ale stěžoval si na bolest žeber a měl pohmožděné nohy. Zdravotnická záchranná služba jej odvezla na kontrolu do nemocnice. Požár byl lokalizován v 5:24.
 
Foto: Michal Šafus Požáry CZ