SNADNÁ A RYCHLÁ EPILACE POMOCÍ TŘÍ NOVÝCH EPILÁTORŮ PANASONIC

Tak už je to zase tady. Pomalu začínáme odpočítávat čas do letních prázdnin, jarní slunce už klepe na dveře. A to znamená jediné – chloupky musí pryč.  

Jenže na to skoro nikdy není dost času, takže výsledkem bývá uspěchaná a bolestivá procedura. Jestliže to pro letošek chcete změnit, nabízí Panasonic jednoduché řešení – tři nové a vynikající epilátory, které díky zrychlenému režimu vše zvládnou za chviličku. Mají 60 pinzet a široké dvojité kotouče, takže je výsledkem dokonale hladká pleť. Jedná se o modely Panasonic ES-EL8A, ES-EL3A a ES-EL2A.

Časy, kdy důkladná epilace znamenala celý večer strávený opakovanými pokusy o odstranění nepoddajných chloupků v nepohodlných polohách, jsou naštěstí už pryč. Všechny tři nové modely jsou totiž vybaveny vyspělou technologií, která epilaci zrychluje a zjednodušuje.

Ergonomické, bezdrátové a flexibilní provedení

Modely ES-EL8A, ES-EL3A i ES-EL2A jsou elegantní a ergonomické, snadno se drží a používají. V kombinaci s hlavou výklopnou a otočnou o celých 90 stupňů se snadno dostanete i na špatně přístupná místa. Všechny tři modely jsou bezdrátové.

60 pinzet a LED dioda – záruka precizního výsledku

Všechny tři modely mají o 30% širší* hlavu s dvěma disky a 60 pinzetami, což je záruka rychlé, stabilní a precizní epilace. Nestrávíte při ní tolik času jako dřív a zároveň nehrozí takové riziko, že opomenete některé partie, neboť každým tahem odstraníte chloupky z větší plochy. Díky LED diodě navíc můžete snadno prozkoumat i hůře přístupné partie.

Úspora času: vyšší rychlost a vodotěsná konstrukce

U všech modelů lze volit mezi dvěma tradičními rychlostmi, normální a pomalou, přibyl ovšem nový rychlý režim pro ty, které epilací nechtějí strávit mnoho času. Pinzety se pohybují rychleji a epilátor tak odstraní za kratší dobu větší množství chloupků.

Všechny nové epilátory značky Panasonic jsou totiž dokonale vodotěsné, takže můžete epilaci provádět ve sprše nebo ve vaně.

Když koupelí pleť zvlhčíme a změkčíme, lze chloupky epilovat snáze a rychleji až u kořínků. Vlhkost navíc pleť chrání před vysycháním. Nové epilátory Panasonic jsou vybaveny unikátní funkcí – stačí na hlavu kápnout trochu sprchového gelu. Ta automaticky vytváří pěnu, která epilaci ještě dále usnadňuje.

Nové epilátory Panasonic jsou vybaveny následujícími funkcemi (v tabulce níže najdete specifikace jednotlivých modelů):

Epilační hlava pro paže a nohy

Dva široké disky a 60 pinzet – záruka hladké a dobře ošetřené pleti.

Nástavec pro šetrnou péči

Příslušenství, díky němuž je epilace skutečně mimořádně šetrná k pleti.

Holící hlava s výsuvným zastřihovačem

Ostré nerezové čepelky umožňují rychlé oholení velkých ploch (nohy, podpaží). Z hlavy lze vysunout i zastřihovač v případě, že jsou chloupky příliš dlouhé.

Česací nástavec na oblast bikin

Další nástavec na holící hlavu. Používá se v případě, že chcete buď epilovat delší chloupky, nebo je jen probrat a částečně odstranit, aby bylo ochlupení řidší.

Epilační hlava na podpaží a oblast třísel

Dva disky se otáčejí různými směry, takže můžete tahat do různých stran. Používá se to především v podpaží a na podobných místech, kde ochlupení neroste rovnoměrně.

Hlava pro péči o nohy

Mikrokeramická hlava umožňuje snadnou a rychlou péči o ztvrdlou kůži na patách a chodidlech. Díky zakřivené hlavě se používá velmi snadno i na hůře přístupných místech.