Zpátky do lavic i do práce. Tipy na batohy v trendy podzimních barvách 2017

Léto pomalu končí a s ním i období prázdnin a dovolených. Nastává čas pořídit si kvalitní studentskou i pracovní výbavu a zpříjemnit si tak vstup do sychravých podzimních dní. Letošnímu podzimu panují teplé odstíny, kromě tradičních odstínů vínové a hnědé barvy, je to například také šedá, modrá a červená.  

Tipy na batohy Eastpak v trendy podzimních barvách:

Eastpak je kultovní značka z USA, která vyrábí městské batohy v heritage stylu se zárukou až 30 let. Batohy jsou velmi odolné díky ušití z jednoho kusu látky.

Eastpak Padded Pakr Apple red 
Červený ikonický městský batoh, který má šmrnc. Disponuje velkým 24litrovým prostorem, kam se pohodlně vejde vše, co potřebujete s sebou včetně laptopu, a přední kapsou na zip na drobnosti. Zároveň má polstrovaná záda a ramenní popruhy pro pohodlné nošení. K dostání za 1200 Kč, se zárukou 30 let. 

Eastpak Padded Pakr Grey stitched 
Šedý stylový batoh s modrým cikcak obšitím. Disponuje velkým 24litrovým prostorem, kam se pohodlně vejde vše, co potřebujete s sebou včetně laptopu, a přední kapsou na zip na drobnosti. Zároveň má polstrovaná záda a ramenní popruhy pro pohodlné nošení. K dostání za 1200 Kč, se zárukou 30 let. 
  
Eastpak Floid Mono Wine 
Business batoh inspirovaný městskou módou ve vínové barvě. Ideální pro každodenní nošení, se samostatnou kapsou na notebook do velikosti 40 x 26 cm. Má ergonomicky tvarované ramenní popruhy, které zaručují pohodlné nošení a prošívaná záda s bezpečnostní kapsou. Do řady různě tvarovaných kapes uložíte vše, co potřebujete mít po ruce. Díky bočním stahovacím popruhům můžete upravovat velikost batohu. Záruka 30 let, objem 16 litrů. K dostání za 1 800 Kč.