Právě se nacházíte:

Zpravodajství HZS Ústecka

požár zahradní chatky13.10. 21:30 Hasičské jednotky HZS PS Děčín a SDH Boletice nad Labem vyjely k požáru zahradní chatky v Tovární ulici v Děčíně – Boleticích nad Labem. Při příjezdu jednotek na místo události byla chatka již pohlcena požárem.

požár zahradní chatky
13.10. 21:30 Hasičské jednotky HZS PS Děčín a SDH Boletice nad Labem vyjely k požáru zahradní chatky v Tovární ulici v Děčíně – Boleticích nad Labem. Při příjezdu jednotek na místo události byla chatka již pohlcena požárem. Hasiči zasahovali třemi vodními proudy C. V ohořelých troskách byla nalezena propanbutanová lahev, která před příjezdem jednotek vyhořela ventilem. Požár byl lokalizován v 21:52 a zlikvidován v 1:17.Škoda byla předběžně odhadnuta na 50 tisíc Kč.

dopravní nehoda
11.10. 10:03 Hasičská jednotka HZS PS Děčín vyjela k dopravní nehodě autojeřábu a osobního auta u obce Těchlovice okres Děčín. Hasiči odklidili pomocí sorbentu vyteklé pohonné hmoty.    

otevření bytu
11.10. 9:38 Hasičská jednotka HZS PS Děčín vyjela k otevření bytu v Teplické ulici v Děčíně – Bynově. Byt otevřela lezecká skupina, která se spustila na balkon. V bytě byl nalezen člověk. Zdravotnická záchranná služba konstatovala existus.

požár bytu
9.10. 17:03 Na linku tísňového volání byl ohlášen požár bytu v Českolipské ulici v Benešově nad Ploučnicí. K požáru vyjely jednoztky HZS PS Děčín a SDH Benešov nad Ploučnicí. Byla nasazena přetlaková ventilace. Požár byl lokalizován v 17:32 a zlikvidován v 18:13. Pravděpodobná příčina: závada na televizi. Škoda byla předběžně odhadnuta na 200 tisíc Kč.