Penzion Kyjovská terasa bez signálu pro mobilní telefon

Hostinec najdete v malebné vesničce Kyjov, pět kilometrů od městečka Krásná Lípa, v Národním parku České Švýcarsko. V blízkosti se také nachází chráněná krajinná oblast Lužické hory a Labské pískovce.

O historii objektu - hostince toho mnoho nevíme, snad jen, že byl vystavěn před 130-ti až 150-ti lety a sloužil jako řeznictví. Později byl přebudován na rekreační středisko a pomalu chátral. V současné době je penzion po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta Páně 2007 - 2008. Snahou bylo navrátit objekt co možná nejvíce k původnímu stavu. Proto se v hostinci nejvíce používají přírodní materiály - dřevo, cihly a kámen.

Současný název penzionu přirozeně vyplynul po vybudování velké terasy pro 50 návštěvníků. Po přestavbě penzion nabízí kvalitní ubytování pro 27 hostů a přímo u objektu prostorné parkoviště.

Najdete u nás také wi-fi připojení na internet, které je pro hosty hostince zdarma. Co u nás nenajdete je signál pro mobilní telefon. Pro někoho výhoda :-), pro ostatní je možné volat z blízkého kopečku. V celém hostinci nekouříme. Prostředí, které nabízí penzion Kyjovská terasa v Českém Švýcarsku, je velmi vhodné také pro rodiny s malými dětmi, pro které máme připravenou dětskou židličku, postýlku, bazének a další vybavení.

Věříme, že se rekonstrukce povedla, ale to už posoudíte, jak doufáme, sami, pokud se rozhodnete náš hostinec navštívit a prožít atmosféru dob dávno minulých. Čeká na Vás vstřícný personál, skvělá kuchyně a klid v lůně přírody Českého Švýcarska.

http://www.kyjovskaterasa.cz